Odkazy na další stránky ČUN: ústředí ČUN | ČUN Praha | ČUN Brno | ČUN Liberec | ČUN Zlin | ČUN Kroměříž | ČUN Jihlava | ČUN Ostrava | CZSP ČUN |

Česká unie neslyšících
oblastní organizace Praha

 

Kurzy českého znakového jazyka

Obecné informace

Semestrální kurz

Česká unie neslyšících organizuje od září a února  půlroční semestrální kurzy českého znakového jazyka. Kurzy probíhají vždy od prvního/druhého zářijového týdne do počátku/poloviny ledna následujícího roku – tedy v délce pololetí školního roku. Další navazující semestrální kurz pak probíhá od února do června.

Každá vyučovací hodina trvá 90 minut (což je 1,5 hodiny) dvakrát týdně (za týden 180 minut). Vyučování se koná v odpoledních i večerních hodinách. V případě zájmu je možno uskutečnit kurz i v dopoledních hodinách.

Roční kurz

Tento kurz probíhá v období září – červen následující rok, vždy jen jednou týdně (90min) většinou ve večerních hodinách.


SEZNAM PLÁNOVANÝCH KURZŮ OD UNORA 2018

PRAHA – 1. modul Základy znakového jazyka I ROČNÍ (vždy každé pondělí od 15:30 – 17:00) více informací emailu: kurzy@cun.cz


SEZNAM PLÁNOVANÝCH KURZŮ OD ZÁŘÍ 2018 

PRAHA – 1. modul Základy znakového jazyka I (vždy každé pondělí od 15:30 – 17:00) více informací emailu: kurzy@cun.cz

 

SEZNAM VYHLÁŠENÝCH KURZŮ OD ZÁŘÍ 2017 

Časy jsou prozatím orientační. Přesný čas je pro první modul. Každopádně je možné se nám ozvat i s dotazem, pokud by Vám uvedený čas 1. modulu nevyhovoval, zvolte NEVYHOVUJÍCÍ TERMÍN, a pak to zkusíme časově upravit.Neváhejte, kurzy ČZJ České unie neslyšících jsou jedny s nejnižší cenou v ČR. Další kurzy vypisujeme vždy v září (semestrální a roční kurzy) a pak následně v únoru (semestrální kurzy). Přesné rozpisy kurzů bývají na těchto stránkách vypsány 2–3 týdny před únorem či zářím daného roku. Pokud přesto máte zájem, dejte nám vědět vyplněním on-line formuláře a my se Vám ozveme co nejdříve. V případě skupin o počtu 5–10 lidí je možné domluvit jiné hodiny a jiný začátek přímo na zakázku.

Pokud máte zájem a nevyhovuje Vám čas, prosím napište nám na kurzy@cun.cz. Koordinátorka kurzů je neslyšící a telefonní linka v ČUN směřuje na pracovníky v sociálních službách, kteří s tímto kurzem nemají nic společného. Prosíme o shovívavost a pište své dotazy prostřednictvím emailu, na který Vám odpovíme co nejdříve. Moduly III a výše jsou domlouvány mezi absolventy bývalých kurzů.

Už jste si vybrali nebo uvažujete o kurzu? Prosím napište nám:On-line formulář přihlášky

Nevyhovující termín kurzu

, přečteno 12256x<--/toplist--> <--/toplist-->